boisko sportowe w Dąbrówce Górnej
90'

Kary

47'
Rafał Sobczyński Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę
93'
Jakub Zwolenkiewicz Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi

16.09.2019

W trzecim meczu na własnym boisku odnieśliśmy trzecie zwycięstwo. Mimo braku kilku kluczowych zawodników, pokonaliśmy 2:0 (1:0) zespół LZS Sokół Leśnica.

Początek spotkania był mało ciekawy. Przypadkowość i wiele niedokładnych podań królowały na boisku. W 18. minucie wyszliśmy jednak na prowadzenie. Gola sprytnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego z narożnika pola karnego zdobył Paweł Wczesny. W tej odsłonie padły jeszcze dwie bramki, po jednej dla każdej drużyny. W obu przypadkach sędziowie liniowi podnieśli chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną.

W 65. minucie ustalony został końcowy wynik meczu. Kapitalnym uderzeniem z około 25 metrów popisał się Andrzej Kozłowski, a piłka wylądowała w samym okienku. Bramkarz gości był bez szans. Do końca spotkania kontrolowaliśmy już wydarzenia na boisku i dopisaliśmy do swego dorobku kolejne trzy punkty.

W 6. kolejce udamy się do Żyrowej, by zagrać z miejscową Victorią. Początek meczu w sobotę 21 września o godzinie 16:00.